2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

31. Igor Chołda | Wieczne wakacje, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuWieczne wakacje, 2015
31
Wieczne wakacje, 2015

Igor Chołda (ur. 1978)

Wieczne wakacje, 2015

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Aqualoopa

Igor Chołda Absolwent UW Wydziału Filozofii, Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi oraz Instytuty Psychologii Procesu. Znany jako autor murali. Należy do grupy artystów Polskiej Grafiki Cyfrowej. Tworzy i współtworzy teledyski i krótkie animacje. Jest także czynnym muzykiem, założycielem grupy Warsaw Afrobeat Orchestra oraz psychoterapeutą metody zorientowanej na proces. Autor wystawy indywidualnej malarstwa ?Infection? w Galerii 3678 U Artystów (2011), wystawy indywidualnej ?Testosterror? w Galerii Pragaleria (2015). Laureat pierwszej nagrody w konkursie na mural Levis ?Go Forth? (2011), pierwszej nagrody w konkursie na mural poświęcony Marii Curie-Skłodowskiej, zrealizowany na dziedzińcu metro Centrum w Warszawie (2011). Artysta festiwalu Street Art Doping (2011, 2012), Forty Forty Street Art Festiwal 2012, Traffic Design (2012). Uczestnik ogólnopolskiej trasy ?Street Art przeciw GMO? organizowanym przez ?3 Falę? (2012). Prezentował swoje prace min. w ramach wystawy ?KRZY.WE 2. Polska ilustracja Wektorowa? (Warszawa, Pragaleria, 2015), Rondo Wolnego Tybetu (Warszawa, 2012), ?Graffiti vs. Street Art? (Lublin, Zachęta, 2011).
Cena wylicytowana
1 500 zł