8 Aukcja Sztuki XXI wieku / 19 sierpnia 2017

5. Ignacy Oboz | Topaz, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne8 Aukcja Sztuki XXI wieku Topaz, 2017
Topaz, 2017

Ignacy Oboz (ur. 1989)

Topaz, 2017

olej, alkid, płótno, 120 x 100 cm, opisany na odwrocie

Ignacy Oboz Absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – dyplom w Pracowni Malarstwa prof. Zdzisława Nitki (2016). W latach 2008-2013 studia na Historii Sztuki na KULu. W latach 2010-2013 studia na Wydziale Artystycznym UMCS. Finalista konkursu Najlepsze Dyplomy ASP 2016 w Gdańsku, uczestnik wystaw: „My’16. Najlepsze dyplomy ASP we Wrocławiu”, Wrocław, BWA Awangarda (2016); Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch, wystawa pokonkursowa, Warszawa, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej (2016; II Międzynarodowy Konkurs Malarski Fundacji Trzy Mosty, Warszawa (2016); Ogólnopolska Płaszczyzna Współpracy Akademickiej OPWA, Orońsko, Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku (2016); 4 Triennale Malarstwa „Jesienne Konfrontacje”, Rzeszów (2016); 26. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2016”, Legnica (2016);  „Młodzi w Muzeum. Poziom najwyższy”, Wrocław, Muzeum Narodowe (2016); 10. Triennale Małych Form Malarskich, Toruń, Galeria Sztuki Wozownia(2016); Ogólnopolski Studencki Konkurs Malarski im. Wojciecha Fangora, Gdańsk, Aula ASP w Gdańsku (2015).
Cena wylicytowana
1 500 zł