53 Aukcja Młodej Sztuki / 15 sierpnia 2015

10. Hugo Giza | Lotnisko, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne53 Aukcja Młodej SztukiLotnisko, 2015
Lotnisko, 2015

Hugo Giza

Lotnisko, 2015

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.

Hugo Giza Ukończył Wydział Malarstwa gdańskiej ASP, gdzie w 2008 r. uzyskał dyplom w pracowni prof. J. Ostrogórskiego. Maluje odrealnione, surowe w swej prostocie pejzaże i kompozycje abstrakcyjne. Zajmuje się także witrażownictwem. Od 2010 r. jest członkiem kabaretu Limo. Obrazy znajdują się w wielu prywatnych zbiorach w kraju i za granicą (m.in.: w Kanadzie, Francji i Austrii).
Cena wylicytowana
1 500 zł