Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

36. Henryk Epstein | Wioska bretońska nad morzem

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Wioska bretońska nad morzem
36
Wioska bretońska nad morzem - 1Wioska bretońska nad morzem - 2

Henryk Epstein (1891 Łódź - 1944 Auschwitz)

Wioska bretońska nad morzem

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. p.d.: H.Epstein
-kolekcja prywatna, Polska
Lit.: Artur Winiarski, Henri Epstein, Mistrzowie Ecole de Paris, Warszawa 2015 r, repr. kat. 85, s.122