olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. p.d.: H.Epstein Pochodzenie: -kolekcja prywatna, Polska Lit.: Artur Winiarski, Henri Epstein, Mistrzowie Ecole de Paris, Warszawa 2015 r, repr. kat. 85, s.122