Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

9. Henryk Epstein | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKwiaty
Kwiaty

Henryk Epstein (1891 Łódź - 1944 Auschwitz)

Kwiaty

olej, płótno, 38,5 × 46,5 cm
sygn. p. d.: H.Epstein

Cena wylicytowana
25 000 zł