Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

8. Zygmunt Menkes | Martwa natura z kwiatami i owocami granatu, ok. 1935 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z kwiatami i owocami granatu, ok. 1935 r.
Martwa natura z kwiatami i owocami granatu, ok. 1935 r.

Zygmunt Menkes (1896 Lwów - 1986 Riverdale)

olej, płótno, 53 × 35,5 cm
sygn. p. d.: Menkes
Obraz posiada ekspertyzę Adama Konopackiego z 2013 r.

Cena wylicytowana
46 000 zł