Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

93. Gerhard Graf | Zamek krzyżacki w Kwidzynie

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZamek krzyżacki w Kwidzynie
93
Zamek krzyżacki w Kwidzynie

Gerhard Graf (1883 Berlin - 1960 Sztokholm)

Zamek krzyżacki w Kwidzynie

olej, płótno, 60 × 70 cm
sygn. p.d: GERHARD GRAF

Gerhard Graf Studiował w akademii berlińskiej. Większość życia spędził w Berlinie, gdzie aktywnie uczestniczył w życiu artystycznym.W jego twórczości dominują pejzaże czy widoki miejskie z Gdańska, |Berlina, Paryża czy Wenecji. Są to znakomite studia architektoniczne, o zdecydowanej impastowej fakturze.
Cena wylicytowana
3 600 zł