Varia 34 / 15 lutego 2020

22. Frederik Engelfelt | Pejzaż z jeziorem

HomeAukcje archiwalneVaria 34Pejzaż z jeziorem
Pejzaż z jeziorem

Frederik Engelfelt (XIX/XX w.)

Pejzaż z jeziorem

olej, płótno, 34 × 42 cm
sygn. p. d.: F. Engelfelt.