Varia 34 / 15 lutego 2020

21. Artysta nieokreślony | Pejzaż z chatą

HomeAukcje archiwalneVaria 34Pejzaż z chatą
Pejzaż z chatą

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Pejzaż z chatą

olej, płótno, 32 × 36 cm
sygn. p. d.: (nieczytelnie) Jensen

Cena wylicytowana
900 zł