Varia 35 / 20 maja 2020

5. Franciszek Wastkowski | Pies i kot

HomeAukcje archiwalneVaria 35Pies i kot
Pies i kot - 1Pies i kot - 2Pies i kot - 3

Franciszek Wastkowski (1843 Warszawa – 1900 tamże)

Pies i kot

olej, płótno, 72 x 62 cm, sygn. i dat. l.d.: F.Wastkowski / 1904.