Varia 35 / 20 maja 2020

4. Kaufmann Adolf vel J. Rollin | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Pejzaż
Pejzaż - 1Pejzaż - 2

Kaufmann Adolf vel J. Rollin (1848-1916)

Pejzaż

olej, plótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: J. Rollin

Cena wylicytowana
6 000 zł