Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

22. | Figura siedzącego psa

HomeAukcje nadchodząceAukcja Rzemiosła i BiżuteriiFigura siedzącego psa
Figura siedzącego psa

Figura siedzącego psa

proj. Władysław Gąbkowski, Pacyków, l. 20.-30. XX w.
fajans, malatury podszkliwne, na spodzie odciśnięty znak wytwórni „P” w trójkątnym obrysie oraz odciśnięte symbole produkcyjne „3/579/52”, sygn. na podstawie odciskiem „W. Gąbkowski”; dł. 20 cm, wys. 15 cm

Cena wywoławcza:
2 200 zł