Art and Jewellery Auction / 5 December 2020

22. Figura siedzącego psa

Past auctionsArt and Jewellery AuctionFigura siedzącego psa

Figura siedzącego psa

proj. Władysław Gąbkowski, Pacyków, l. 20.-30. XX w.
fajans, malatury podszkliwne, na spodzie odciśnięty znak wytwórni „P” w trójkątnym obrysie oraz odciśnięte symbole produkcyjne „3/579/52”, sygn. na podstawie odciskiem „W. Gąbkowski”; dł. 20 cm, wys. 15 cm

2 200 zł