41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

61. Ewa Guzy | Fashion victims XXXXIV, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiFashion victims XXXXIV, 2014
61
Fashion victims XXXXIV, 2014

Ewa Guzy

Fashion victims XXXXIV, 2014

akryl, tempera, płótno, 61 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
550 zł