64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

66. Ewa Grajnert-Hałupka | Alteratio, 2011

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiAlteratio, 2011
66
Alteratio, 2011

Ewa Grajnert-Hałupka

Alteratio, 2011

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie: Ewa Grajnert-Hałupka

Cena wylicytowana
500 zł