64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

72. Emil Goś | Skarabeusz, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiSkarabeusz, 2016
72
Skarabeusz, 2016

Emil Goś

Skarabeusz, 2016

akryl, olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p. d.: podpis autorski oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
2 000 zł