70. Dominika Kędzierska | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Bez tytułu, 2019
70
bez-tytulu-2019-dominika-kedzierska

Dominika Kędzierska

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm, opisana na odwrocie: Dominika Kędzierska, Bez tytułu, olej na płótnie, 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł