70. Dominika Kędzierska | Bez tytułu, 2019

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Bez tytułu, 2019
70

Dominika Kędzierska

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm, opisana na odwrocie: Dominika Kędzierska, Bez tytułu, olej na płótnie, 2019

1 000 zł