75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

16. Diana Nowosad | Granica, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiGranica, 2018
Granica, 2018

Diana Nowosad

Granica, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. Na odwrocie p.d.

Cena wylicytowana
3 000 zł