75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

15. Anna Piotrowiak | Symfonia Nocy, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiSymfonia Nocy, 2018
Symfonia Nocy, 2018

Anna Piotrowiak

Symfonia Nocy, 2018

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. P. d.

Cena wylicytowana
2 200 zł