20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

29. Dawid Zdobylak | Samotne drzewa, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuSamotne drzewa, 2020
29
samotne-drzewa-2020-dawid-zdobylak

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Samotne drzewa, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: '[monogram DZ 2020] DAWID ZDOBYLAK | OLEJ NA PŁÓTNIE | "SAMOTNE DRZEWA"'

Cena wylicytowana
1 700 zł