20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

30. Aleksandra Kowalczyk | Bez tytułu, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2020
30
bez-tytulu-2020-aleksandra-kowalczyk

Aleksandra Kowalczyk (ur. 1987)

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'Ipoh, Malezja Aleksandra Kowalczyk 2020'

Aleksandra Kowalczyk Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni prof. Leona Tarasewicza, specjalizacja – fotografia użytkowa, pracownia prof. Rosława Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. Brała udział w licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 – Bochenska Gallery czy Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii 2011.
Cena wylicytowana
1 200 zł