25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

13. Dawid Zdobylak | Drzewa na polu, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuDrzewa na polu, 2021
drzewa-na-polu-2021-dawid-zdobylak

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Drzewa na polu, 2021

olej, płótno, 66 x 60 cm, sygnowany na odwrocie: [DZ 2020] DAWID ZDOBYLAK | OLEJ NA PŁÓTNIE | "DRZEWA NA POLU"'

Cena wylicytowana
2 000 zł