Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

70. Danuta Westrych | Spotkanie

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Spotkanie
70
Spotkanie

Danuta Westrych (1955 - 2014)

Spotkanie

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d. Danka Westrych 83

Cena wylicytowana
2 800 zł