Varia® 47 / 25 czerwca 2022

21. Czesław Wasilewski | Na drodze

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 47Na drodze
Czesław Wasilewski | Na drodze

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Na drodze

olej, płótno, 49 × 80 cm
sygn. l. d.: „Cz. Wasilewski”

Cena wylicytowana
0 zł