60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

35. Campio | Fluo Line, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiFluo Line, 2016
35
Fluo Line, 2016

Campio

Fluo Line, 2016

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p. d.: Campio oraz na odwrocie

Campio Poza malarstwem sztalugowym zajmuje się także graffiti, fotografią, oraz site-specific. W swoich pracach poszukuje ciekawych kontrastów, zarówno formalnych jak i ideowych. Brał udział w wielu wystawach grupowych oraz konkursach sztuki współczesnej.