60 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej Sztuki
60-aukcja-mlodej-sztuki

60 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
23 czerwca 2016
Miejsce aukcji:
Galeria w Warszawie Nowy Świat 54/56
Opis:

Szanowni Państwo,

 

23 czerwca, u progu wakacji, w warszawskiej galerii Sopockiego Domu Aukcyjnego odbędzie się 60 już Aukcja Młodej Sztuki. Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z katalogiem. Prezentowane prace to jak zwykle przekrój najnowszych dokonań artystycznych zarówno twórców znanych już miłośnikom Młodej Sztuki, jak i artystów debiutujących na rynku.

 

Okładka to fragment pracy Notturno 1 Dominika Smolika (poz. 26). Anastasija pędzla Barbary Porczyńskiej hipnotyzuje spojrzeniem z drugiej strony katalogu (poz. 48). Wewnątrz podobny przekrój – od figuracji po abstrakcję, od barw stonowanych, po ostre i zdecydowane. Te ostatnie tworzą prawdziwie wakacyjny nastrój w pracy Orońskiej (poz. 3), rozpalone niebo aż parzy u Majewskiego (poz. 4). Fala Sułek-Malinowskiej zaś niemal odczuwalnie niesie ze sobą słone orzeźwienie (poz. 73), Rua em sol Tuźnika doskonale oddaje spiekotę nadmorskich południowych miejscowości (poz. 75). Abstrakcja również jest silnie reprezentowana. Zróżnicowane formaty, techniki i rozwiązania formalne: chłód i geometria, ukłon w stronę tradycji awangardy czy malarstwa gestu, kontrast i gra fakturą. Ponadto pejzaże miejskie i leśne, powabne akty, zamknięte wnętrza i otwarte przestrzenie. A nawet ukłon w stronę renesansowych fresków (poz. 57) czy Breugla w klimacie street-artu (poz. 37).

 

Mamy nadzieję, że słoneczna pogoda i letni nastrój nie rozleniwi Państwa zanadto i przed wyczekanym urlopem postanowią Państwo dokonać aukcyjnych zakupów, a licytacje pójdą po Państwa myśli!

Czytaj więcej
Kontakt
Aleksandra Migacz, Marta Kurczyńska, tel.: 603 949 004, e-mail: mlodasztuka@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+ 48 22 828 96 98
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się