Dawny Gdańsk i okolice / 14 sierpnia 2014

25. Bruno Reinhold | Ratusz w Gdańsku

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceRatusz w Gdańsku
Ratusz w Gdańsku

Bruno Reinhold (1891-?)

Ratusz w Gdańsku

akwaforta, wym. płyty 30 × 25 cm
sygn. p. d.: Bruno Reinhold, l. d.: Rathaus Danzig; w oprawie
Cena wylicytowana
750 zł