Dawny Gdańsk i okolice / 14 sierpnia 2014

26. Paul Kreisel | Bazylika Mariacka, 1921 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceBazylika Mariacka, 1921 r.
26
Bazylika Mariacka, 1921 r.

Paul Kreisel (1891 Gdańsk - 1956)

Bazylika Mariacka, 1921 r.

akwaforta; wym. płyty 29,5 × 34,7 cm
sygn. p. d.: Paul Kreisel 21; w oprawie