Varia 37 / 26 września 2020

14. Basile Poustochkine | Pejzaż jesienny z drzewami, 1966 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż jesienny z drzewami, 1966 r.
basile-poustochkine-pejzaz-jesienny-z-drzewami-1966-r

Basile Poustochkine (1893 Moskwa – 1973 Neuilly sur Seine)

Pejzaż jesienny z drzewami, 1966 r.

akwarela, gwasz, papier, 23,5 x 31 cm
sygn. i dat. l. d. ołówkiem: B. Poustochkine/66.
sygn. p. d. ołówkiem cyrylicą
oraz p. d. cyrylicą

Cena wylicytowana
0 zł