Varia 37 / 26 września 2020

15. Joseph Pressmane | Pejzaż

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż
joseph-pressmane-pejzaz

Joseph Pressmane (1904 Beresteczko- 1967 Paryż)

Pejzaż

akwarela, papier, 16 x 30 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: J. Pressmane

Cena wylicytowana
0 zł