3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

28. Bartłomiej Koter | Disturbing rain clouds, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuDisturbing rain clouds, 2016
28
Disturbing rain clouds, 2016

Bartłomiej Koter

Disturbing rain clouds, 2016

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygn. p.d.: BartłomiejKoter

Cena wylicytowana
6 500 zł