3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

29. Antonina Janus-Szybist | Autoportret we wnętrzu, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuAutoportret we wnętrzu, 2014
29
Autoportret we wnętrzu, 2014

Antonina Janus-Szybist

Autoportret we wnętrzu, 2014

tempera, płótno, 130 x 120 cm, sygn. i opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
2 400 zł