31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

7. Bartłomiej Jarmoliński | Iconic, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiIconic, 2013
Iconic, 2013

Bartłomiej Jarmoliński (ur. 1975 Łódź)

Iconic, 2013

akryl, płótno, 20 x 60 cm ( 3 x 20 x 20 cm), sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
0 zł