62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

83. Bartek Pszon | Abstract lines VI, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiAbstract lines VI, 2015
83
Abstract lines VI, 2015

Bartek Pszon

Abstract lines VI, 2015

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Bartek Pszon 2015

Cena wylicytowana
600 zł