60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

58. Barbara Porczyńska | Anastasija, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiAnastasija, 2016
58
Anastasija, 2016

Barbara Porczyńska

Anastasija, 2016

olej, płótno, 55 x 73 cm, sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
1 200 zł