dł. bagnetu w pochwie 657 mm, dł. bagnetu 644 mm, dł. głowni 523 mm, masa bagnetu 595 g, masa bagnetu w pochwie 855 g
R ę k o j e ś ć z okładzinami drewnianymi, nitowanymi do trzonu dwoma stalowymi nitami. Jelec ze skręconym pierścieniem na lufę i przednim ramieniem wygiętym ku głowni, zakończonym gałką. Jelec mocowany do trzonu dwoma nitami. Głowica mosiężna, z przyciskiem zatrzasku. Na jelcu wybity numer bagnetu „67585”oraz wiele punc odbiorczych. G ł o w n i a stalowa, polerowana, o przekroju teownika. Pióro obosieczne, z ością. Sztych przygrzbietowy. Na zewnętrznym płazie, pod nasadą, dwie punce odbiorcze. P o c h w a stalowa, oksydowana na czarno, w przekroju owalna, z szyjką mocowaną w płaszczu dwoma nitami. Poniżej pierścień z poziomym zaczepem na zewnętrznej stronie. Pochwa zakończona gałką. Na pierścieniu powtórzony numer „67585”. Stan zachowania bagnetu dobry.