31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

64. | Aż, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiAż, 2013
64

Aż, 2013

akryl, emulsja, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie : Ania Marczak / AŻ
Cena wylicytowana
0 zł