Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

11. Aurelia Magdalena Maciej Zabawa Stano Zabawa | 010, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej010, 2020
Aurelia Magdalena Maciej Zabawa Stano Zabawa | 010, 2020

Aurelia Magdalena Maciej Zabawa Stano Zabawa

010, 2020

technika własna, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. na odwrocie: 2020 | Aurelia Zabawa Magdalena Stano Maciej Zabawa

Cena wylicytowana
1 100 zł