Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

12. Mikołaj Malesza | Egzorcyzmy II, 2014

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejEgzorcyzmy II, 2014
egzorcyzmy-ii-2014-mikolaj-malesza

Mikołaj Malesza (ur. 1954 Krynki)

Egzorcyzmy II, 2014

akryl, płótno, 65 x 92 cm, sygn. i dat. p.d.: M14

Cena wylicytowana
1 800 zł