Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

15. Auguste Raffet | Trzech wiarusów napoleońskich, 1850 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówTrzech wiarusów napoleońskich, 1850 r.
Auguste Raffet | Trzech wiarusów napoleońskich, 1850 r.

Auguste Raffet (1804-1860)

Trzech wiarusów napoleońskich, 1850 r.

akwarela, papier, 29 x 39 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Raffet/14 ferr. 1850, zagrzybiona

Cena wywoławcza:
1 300 zł