Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

16. Artysta nieokreślony | Potyczka francuskiego kirasjera z piechurem pruskim, scena z wojny francusko-pruskiej l. 1870-1871

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPotyczka francuskiego kirasjera z piechurem pruskim, scena z wojny francusko-pruskiej l. 1870-1871
Artysta nieokreślony | Potyczka francuskiego kirasjera z piechurem pruskim, scena z wojny francusko-pruskiej l. 1870-1871

Artysta nieokreślony

Potyczka francuskiego kirasjera z piechurem pruskim, scena z wojny francusko-pruskiej l. 1870-1871

olej, płótno, 91 x 74 cm
sygn. l. d.: PERBOYRE

Cena wywoławcza:
3 800 zł