Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

17. Artysta nieokreślony | Przeprawa wojska

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPrzeprawa wojska
Artysta nieokreślony | Przeprawa wojska

Artysta nieokreślony

Przeprawa wojska

Francja (?), 2 poł. XIX w.
olej, płótno, 14 x 71 cm
sygn. l. d. nieczytelnie

Cena wywoławcza:
3 000 zł