Varia® 43 / 18 września 2021

9. Artysta nieokreślony | Przeprawa przez rzekę

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Przeprawa przez rzekę
Artysta nieokreślony | Przeprawa przez rzekę

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Przeprawa przez rzekę

olej, deska, 26 x 38,5 cm

Cena wylicytowana
0 zł