Varia® 43 / 18 września 2021

10. Artysta nieokreślony | Scena w karczmie, 1868 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Scena w karczmie, 1868 r.
Artysta nieokreślony | Scena w karczmie, 1868 r.

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Scena w karczmie, 1868 r.

olej, porcelana, 17,5 × 23 cm
sygn. i dat. p. d.: A. Ciborovicz (?)/1868

Cena wylicytowana
2 000 zł