Varia 37 / 26 września 2020

8. Artysta nieokreślony | Pejzaż nadmorski

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż nadmorski
artysta-nieokreslony-pejzaz-nadmorski

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Pejzaż nadmorski

olej, dykta, 29 x 40 cm

Cena wylicytowana
0 zł