Varia 37 / 26 września 2020

9. Rudolf Priebe | Łodzie z wiatrakiem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Łodzie z wiatrakiem
Rudolf Priebe | Łodzie z wiatrakiemRudolf Priebe | Łodzie z wiatrakiem

Rudolf Priebe (1889 - 1956 Rudolfstadt)

Łodzie z wiatrakiem

olej, płótno, 60 x 80 cm
sygn. p. d.: Priebe

Cena wylicytowana
1 700 zł