Varia 37 / 26 września 2020

20. Artysta nieokreślony | Morskie oko

HomeAukcje archiwalneVaria 37Morskie oko
artysta-nieokreslony-morskie-oko

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Morskie oko

gwasz, tempera, 29,5 x 44,5 cm w św. passe partout
sygn. p. d.: J. Masiowski

Cena wylicytowana
0 zł