Varia 37 / 26 września 2020

19. Leszek Stańko | Pejzaż z chatą i owcami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż z chatą i owcami
leszek-stanko-pejzaz-z-chata-i-owcami

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec-2010 Katowice)

Pejzaż z chatą i owcami

olej, płótno naklejone na tekturę, 8,8 x 12,3 cm
sygn. p. d.: LESZEK/STAŃKO

Cena wylicytowana
900 zł